úterý 9. února 2016

365 Challenge

Tak jsem se zase nechala do něčeho uvrtat. Celý rok se bude na 365 Challenge nějaká dobrá duše dávat bločky na quilt (a po přihlášení posílat na mail). No a když budu trpělivá a budu pilně šít, tak budu mít do konce roku dílky na celý quilt, v lednu ho pak sešiju a příští rok k narozeninám si dám hotový krásný přehoz přes postele.
Když mě to v půlce přestane bavit, tak budu mít spoustu a spoustu podkafíček. Baví mě na tom to, že je to celosvětová záležitost a podle posledních informací nás to šije cca 11 000 - to je slušné ne?
Na facebooku je česko-slovenská skupina, italská, německá, francouzská a samozřejmě pro anglicky mluvící.
Dnes jsem se konečně donutila k tomu, abych vyfotila prvních 5 týdnů práce (aktualizovat budu po týdnu).
Míry jsou v palcích a jak já nemám palce ráda (z principu), tak jsem si koupila i palcové pravítko, protože přepočítávat tyhle pidi dílky na cm nejde, na to se mám příliš ráda (dílky jsou 3 1/2" x 3 1/2", tj. cca 7,5 x 7,5 cm).
Tak a teď ta fotka:


8 komentářů:

 1. Krásně se ti rýsují:-)
  Na tohle jsem nenašla odvahu a trpělivost, takže posílám tichou podporu z povzdálí, ať se dílo podaří dotáhnout do konce._)

  OdpovědětVymazat
 2. Uf, tak to je riadny projekt!
  Držím ti prsty a prajem hodne trpezlivosti!
  Ale na výsledok sa teším aj ja :-)))
  Páá

  OdpovědětVymazat
 3. Tak to teda obdivuji. To bych nedala. A držím palce a těším se na další pokračování.

  OdpovědětVymazat
 4. Držím palce, já tu odvahu nenašla. Těším se na další obrázky šitíčka. M.

  OdpovědětVymazat
 5. o projektu jsem se dozvěděla dost pozdě. Nevím, kde mohu sehnat návody od začátku do 5. února. Nemáte je prosím v mailu? Nemohla byste mi je poslat? Předem děkuji moc a moc. DanaOlga
  mail.: dana.vlk@seznam.cz

  OdpovědětVymazat
 6. Dobrý den, stejně jako paní Dana i mi jsme začali až v únoru a teprve nyní nám s kamarádkou došlo že nám asi chybí leden. Nemáte je prosím k dispozici . Nemohly by jste mi je přeposlat. velice děkuji
  Dagmar.Kalikova@seznam.cz

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za nakouknutí a milé slovo :-)