čtvrtek 25. září 2014

Naše nová ložnice

Poslední týden v červnu se k nám dostavili zedníci a začali pracovat na naší nové ložnici. Bylo třeba udělat nové omítky, vybourat stará futra, snížit strop a udělat jednu falešnou stěnu. Tvrdili, že za týden budou hotovi - nikdy nevěř zedníkům - zůstali 14 dní. Pak si manžel vymyslel nové radiátory (nejlépe do celého domu) a začal na nich pracovat. Mimochodem všechno co bylo původně v ložnici bylo v té době rozneseno po celém bytě - člověk by nevěřil, co všechno se do jedné místnosti vejde :-))
Těšila jsem se, že uklidím, vymalujeme, položíme nový koberec a s montujeme nábytek - zrada - malovat by se mělo až tak za měsíc, prý až vyzraje omítka. No prostě nebylo to jednoduché, ale naše nová ložnice už je hotová a vypadá takhle (prostě se musím pochlubit):

Jak se tak dívám, vypadá to, že na té zdi jsou nějaké fleky - ve skutečnosti tam nic takového není, asi to udělal foťák, myslím, že je nejvyšší čas pořídit si nový.

Za postelí je falešná stěna, do které se zasouvají dveře. Ty dvě lampy za postelí jsou jediné, co zbylo z původní ložnice (no a ještě lustr, ale na ten teprve dojde řada).

Vzhledem k tomu, že se manžel ještě stále baví výměnou radiátorů - máme v ložnici naprosto úžasný lustr :-))) Jen co skončí radiátory a dokončí spoustu jiné důležité práce (takže možná těsně před vánoci) připevní lustr, který byl v původní ložnici (no snad). 

2 komentáře:

  1. Evo, už jsi mi tu chyběla. Spoustu pěkné práce jsi ušila. Moc pěkně se vyjímá Tvá patchworková deka v renovované ložnici. M.

    OdpovědětVymazat
  2. Evi,rekonstrukce ložnice na jedničku.....a přehoz na postel...třešnička na dortu:-)
    Jitka

    OdpovědětVymazat

Děkuji všem za nakouknutí a milé slovo :-)