pondělí 14. října 2013

Vánoční punčoška a sraz ve Škrdlovicích

Ve středu 9/10 jsme odpoledne vyjely do Škrdlovic. Dojely jsme s hodinovým zpožděním, protože na Mohelnickém kopci jsme dojely nadrozměrný náklad a vlekly jsme se krokem, pokud jsme zrovna nestály. No nakonec jsme uvěřily navigaci a odbočily jsme z hlavní cesty a objely Moravskou Třebovou i Svitavy. Do Škrdlovic jsme dojely až v 20 hodin, ale večeře na nás čekala, daly jsme si kafíčko a začala "malá dovolená". Takhle vypadala moje vyšívka Dimensions - Early Snow Cardinals Stocking ve středu:
A tohle je po 4 dnech vyšívání:

A ještě pár fotek, ať vidíte, jak do vypadá na takovém více denním srazu, když vyšívačky náhodou odejdou z místnosti (např. na oběd, zmrzlinový pohár...): Další fotky budou brzy na webu Klubu vyšívání

10 komentářů:

 1. Nádhera. Já mám pocit, že se snad letos k vyšívání ani nepropracuji. Stále něco nestíhám a valím spoustu věcí před sebou jako hovnivál kuličku.
  Ale už se moc těším až si v zimě sednu pod lampu a pokročím na výšivce jednoho portrétu mého syna. :-) Měj se krásně. Lenka

  OdpovědětVymazat
 2. To jste měly krásný víkend, tiše závidím.M.

  OdpovědětVymazat
 3. Evi, vypadá to na super sešlost. Výšivka se ti nádherně rýsuje a vypadá nádherně. Hezký den Anny

  OdpovědětVymazat
 4. Pane jo.... krásná dílka...

  OdpovědětVymazat
 5. Super zrazd, hneď by som sa k vám pridala :-)
  A výšivka je nádherná, čoskoro bude aj hotová.
  Pekný večer,
  A.

  OdpovědětVymazat
 6. Děkuji za fotky, krásně jsem se pokochala! Ani bych nevěřila, že se toho dá ve Škrdlovicích, v takové bezvadné společnosti, tolik vyšít :-)

  OdpovědětVymazat
 7. Páni, vyšívačky mají takové vymakané pomůcky! Moc se mi líbí všechno tvé vyšívání. Jednou se k němu třeba vrátím.

  OdpovědětVymazat
 8. Aaaach jeeeje...to sú tak nádherne dielka, super že tak dobre vidíš vyšívať. Ja neviem či by som ešte tak malinke krížičky zvládla :-( Fandím nádhernemu dielu.

  OdpovědětVymazat

Děkuji všem za nakouknutí a milé slovo :-)